Sepetiniz boş

SEPETİM

Sepetiniz boş

  Genel Toplam0 TL (KDV DAHİL)

  Alışverişi Tamamla
  Üye GirişiÜye Ol

  Hakkımızda

  Şirketimiz 1982 yılında şekerleme sektörü ile başladığı ticaret hayatına 1998 yılında Tahin ve Susam üretimiyle devam etmek kararını almıştır.2017 yılında yapımına başladığı ek üretim tesisi ile günlük 28 ton Tahin ve Susam üretim kapasitesi ve yenilenen teknolojisi ile dünya standartlarının üzerinde kalite ve lezzeti üretmek için adım atmıştır.
   
  Mesleki yönetim ve hizmet ilkelerine dayanarak üretim yapan şirketimiz, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, kalite sertifikalarından olan GIMDES HALAL ve ISO 9001/2015 standardizasyon çalışmalarıyla üretime yapmaktadır.
   
  Şirketimiz her yıl ürün, kalite ve kapasite yeniliklerinin tanıtımı ile her geçen yıl büyümekte,, direkt ihracatın yanında , ihracat yapan müşterilere hizmet vermekte , aynı zamanda yurtiçinde bayileri ve distribütörleri ile birlikte uzun yıllardır sektöründe yer almaktadır.
   
  Geleneksel lezzetleri, hijyenik şartlarda üretme anlayışı ile uzun yıllarda biriken tecrübeleriyle, bu güne yeniliklere açıklığı, şirketin reformist yapısıyla marka olma ve şube lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
   
  ×
  Müşteri Hizmetleri 0541 932 81 45
  ×

  Tavsiye Et

  Kapat